KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13899350
nr 1389 9350
Thorsten Thunman, 30x37, fjällsjö. Signerad, daterad -36. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 37x44 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 april 2021
kl 19:56:33
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr